Studios emotion wellness

Also das mit der Wartezeit beim Einlass kann ich bestätigen.
Aufgrund der neuen Preispolitik geh ich nur mehr zu meinem Stammmädel, und das auch weniger. Auf gut Glück, wie früher spare ich mir bei den Preisen.
 
CORA



Ahogy ígértem, itt a beszámoló a látogatásomról. Mivel mostanában leginkább a Laufhäuserben és a Last Paradise-ban jártam, nagyon szerettem volna visszamenni valamelyik előkelő stúdióba (Emotion Wellness, Residenz, City Studio vagy Benessere). Mivel a legtöbb hölgyről nem találtam véleményt, Cora mostanában mindig pozitívan emlegetik és amúgy is évek óta ki akartam próbálni, elég hamar rá is esett a döntés.

Gyorsan felhívtam, hogy időpontot lefoglaljak, amit meg is erősítettek, de a másik oldal gyorsabban bontotta, mint ahogy a nevemet is megadhattam volna. Amikor megérkeztem a helyszínre, viszonylag sokáig várakoztam a bejárat előtt, úgy, hogy közben egy másik úriember jött mögém, és szintén arra gondolt, hogy szeretne velem beszélgetni. Ebben a pillanatban kinyílt az ajtó, és a recepcióst láthatóan eléggé letaglózott az a helyzet, hogy két úriember volt itt hirtelen.

Bevitt a hátsó szobába, és nagyon meglepődött, amikor azt mondtam, hogy megbeszéltem Corával, mert persze elfelejtette leírni, de szerencsém van, még szabad. Amikor a szobába értünk, megkérdezte, hogy telefonon tájékoztatott-e az árakról. Nemet mondtam és rámutattam a 170,00 EUR/óra, amire meglepetésemre nemet mondott, és rámutatott a 210,00 EUR/óra, de boldogan lecsökkenthetem 30 percre, de mindent békében elintézek. Corának kellene pótolnia.

Cora, egy szőke cseh nő, aki úgy érezte magát, mintha a 40-es évei végén járna (ha nem az 50-es évei elején), szűk fekete ruhában, amelyen nagyon jól mutatta a mellszobra, elég gyorsan belépett a szobába, és beszélgettünk (nagyon jól beszél németül) . A fotók lehetnek róla, de az elmúlt napokról. Nagyon kommunikatív, világos és nagyon barátságos. Ezért úgy döntöttem, hogy mégis felveszem a leckét, amit később meg is bántam.

Technikailag egy masszázzsal kezdte, ami nagyon kellemes és elég erős volt. Amikor megfordult és felkészült az orális szexre, rámutatott, hogy csak védett közösülés megengedett (beleértve az orálist is). Egyébként nem volt ZK sem. Kipróbáltuk egyik-másik pozíciót, de már nem tudtam kedvemet hozni, és a kezével végzett, de a mellszobrán nem volt probléma. Végül kaptam egy kis masszírozást, majd ölelés, puszi vagy bármi ilyesmi nélkül kikísértek az ajtóhoz. Röviden: sajnos sok hiányzott ennek az árnak az indokolásához. Az idő pozitív volt, az első zuhany nem számított, és volt még szájvíz is kis műanyag poharakkal, mint a Time for You-ban (új volt az Emotion Wellness, de egy éve nem jártam).




Hajlandó vagyok többet fizetni, ha kiváló szolgáltatást kapok. Egy ideig csak a rendes hölgyemet látogattam meg, ahol mindig 210,00 és 250,00 euró között kerestem óránként. Nekem teljesen megérte. De hát ott volt NF, intenzív ZK, fizikai tökéletesség ha nem is MV stb. Az árkategória normális az előkelő bécsi stúdiókban (amit fentebb már említettem). De ha semmi extrát nem kapsz érte, az persze teljesen túlzás. Főleg, ha a fotók nagyon elavultak vagy egyszerűen hamisak (a Maria új fotóinak semmi köze a valósághoz).



Mindenesetre kár, hogy mivé lett
Entschuldigung, ja genau...
 
Zuletzt bearbeitet:
Ich glaube, er will sich nur wichtig machen oder er will sienem Schützling zeigen, wie er sich um sie kümmert.
Wenn er es schafft, einen ganzen Text zu zitieren und ins Ungarische zu übersetzen, dann wird es für ihn nicht schwer sein, drei Worte aus dem Ungarischen ins Deutsche zu übersetzen.
Ich wundere mich oft, wie rücksichtslos manche Leute sind. Er müsste diese 3 Worte einmalig ins Deutsche übersetzen und wir alle würden es verstehen. Stattdessen schreibt er auf Ungarisch damit eine Person es leichter hat aber alle Anderen schwieriger.
 
Was zum Geier ist Goldfischerotik???🤷

  • Anal
  • Busenerotik
  • Duo möglich
  • Fingerspiele
  • Französisch
  • Französisch bei dir
  • Französisch bei mir
  • Fußerotik
  • Girlfriend
  • Goldfischerotik
  • Griechisch bei mir
  • High Heels
  • Körpervollendung
  • Lesbensex
  • Mundvollendung
  • Naturfranzösisch
  • Natursekt
  • Rollenspiele
  • Schlucken
  • Verkehr in allen Stellungen
  • Vibratorspiele
  • Zungenküsse
Ich glaube, dass ist Sex ohne die Hände zu benutzen, oder sowas in der Art.
 
Ich muss sagen, EW ist immer noch eine meiner Lieblingslocations. Die Reviews hier sind gemischt, ich hab bisher eigentlich immer Glück gehabt. Einige Damen kannte ich bereits aus anderen Studios.

Hier ein kleiner Überblick. Alle Eindrücke sind natürlich streng subjektiv. Habe bei allen Damen das Stundenservice genommen (damals 170)

Yoko: Thai Mitte/Ende 40 (bin aber schlecht im Alter schätzen, vor allem bei Damen aus Südostasien). Ist sehr kommunikativ, macht eine tolle Lingammassage, bläst zärtlich und lässt sich auch gern etwas härter nehmen.

Selina: Sie entspricht genau meinem Typ, war sehr erfreut, dass die Fotos der Realität entsprechen. Sehr wild im Bett, toller tiefer Blowjob und sportlicher Sex.

Lisa: Kommt aus der Dom-Rep, ebenfalls sehr fähig mit dem Mund und ihr Arsch ist echt zum Niederknien.

Megan: Etwas fester als auf den Bildern. Sehr zärtlich, gute Blowjobskills, beim Sex durfte es auch etwas härter sein.

Stella: Kenn sie aus der Ameisgasse, im EW war ich noch nie bei ihr. Bläst sehr zärtlich, war zumindest damals eher zurückhaltend beim Sex. Habe sie aber nur einmal besucht, vielleicht an anderen Tagen anders.

Alexandra: Dürfte aus der Rechten Wienzeile 207 zu EW gewechselt sein (zumindest sind es dieselben Bilder). War einmal zu Besuch bei ihr in der RW, tolle Body-to-Body-Massage, sie ist sehr leidenschaftlich, Sex sehr sportlich.
 
Zurück
Oben